top of page

Mościenica/ 
SOLD

Wyjątkowy dom wolnostojący z sauną, kinem domowym i dojrzałym ogrodem, 15 minut spacerem od jeziora oraz 23 km od centrum Poznania. 

IMG_zielonewzgorze-17 www.jpg

Nowoczesny dom z sauną 

Umów się na spotkanie.

DOM wolnostojący na sprzedaż. 

Nowoczesny i przestronny wolnostojący dom położony w miejscowości Mościenica na osiedlu Zielone Wzgórze zaledwie 15 min spacerem od jeziora (gmina Kórnik) oraz 23 km od centrum Poznania. 

Dom o powierzchni użytkowej ok. 191 m2 z garażem w bryle budynku– został wykończony z materiałów bardzo wysokiej jakości oraz sprzętów wysokiej klasy.

Układ funkcjonalny to:

>> PARTER:

 • wiatrołap 5,45 m2

 • komunikacja 3,30 m2

 • pom. gospodarcze 8,30 m2

 • WC 2,50 m2

 • gabinet 9,20 m2

 • pokój dzienny z jadalnią 44,20 m2

 • kuchnia 9,30 m2

 • garaż 38,50 m2

Łącznie: 120,75 m2

 

>> PODDASZE

 • pokój 12,50 m2

 • pokój 14,40 m2

 • pokój 15,20 m2

 • łazienka (2) 15,15 m2

 • garderoba 5,90 m2

 • komunikacja 7,70 m2

Łącznie: 70,85 m2

Działka ma powierzchnię 824 m2 i jest przepięknie zagospodarowana roślinnością.

Łazienka (parter) – w całości wyposażona w sprzęt firmy DURAVIT (płytki, armatura, otwierana i składana kabina prysznicowa ze ścianą lustra).

Kuchnia -  zaprojektowana i wykonana przez firmę ZAJC – całe wyposażenie firmy BOSCH (parowar, piekarnik wraz z dwoma szufladami grzewczymi, ekspres do kawy w zabudowie, płyta indukcyjna, lodówka oraz wysuwany pojemnik na napoje, pochłaniacz firmy FALMEC). Dodatkowo w kuchni znajduje się lodówka 2 strefowa do wina marki MIELE.

Salon – dębowy rozciągany stół wraz krzesłami wykonanymi z drewna dębowego, meble lakierowane wykonywane na zamówienie przez firmę ZAJC, zestaw kina domowego składający się z ekranu oraz rzutnika umieszczonego w podwieszanym suficie, system audio 5 kanałowy z doprowadzeniem kabli w ścianach,

sterowanie światłami ledowymi za pomocą aplikacji HUE Philips.

Dodatkowo zainstalowany system kina domowego w dolby atmos 7 kanałowy całość audio firmy DENON – głośniki firmy DALI Sensor

 

Duża narożna sofa.

W całym budynku sterowanie automatyczne roletami zewnętrznymi – możliwość ustawienia indywidualnego starowania roletami (czasowe i pomieszczenia) – wszystkie rolety zewnętrze posiadają sterowniki firmy SOMFY.

Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu, w pokojach na piętrze dodatkowo zastosowano grzejniki firmy VASCO.

Dębowa deska barlinecka w całym domu.

Łazienka (piętro) wyposażona całościowo w sprzęt firmy Villeroy&Boch (płytki armatura, szafki). Dodatkowo w łazience znajduje się sauna firmy KLAFS ze sterowaniem elektrycznym (zarówno sucha i parowa), która została specjalnie zaprojektowana do tego pomieszczenia.

W sypialni garderoba zaprojektowana i wykonana przez firmę ZAJC.

Każde pomieszczenie posiada możliwość podłączenia TV, internetu oraz telewizji satelitarnej. Centrala sterowania znajduje się na poddaszu.

Dom jest wyposażony w instalację centralnego odkurzacza – wejścia w pomieszczeniu gospodarczym, garażu, salonie dolnym oraz w korytarzu na piętrze budynku.

Dom dysponuje własnym ujęciem wody oraz własną stacją uzdatniania wody wraz z jej zmiękczaniem oraz usuwaniem żelaza z wody.

Pomieszczenie gospodarcze wyłożone płytkami posiada piec gazowy firmy DIETRICH, pralkę i suszarkę firmy BOSCH oraz zamrażarkę.

Garaż wyłożony płytkami – miejsce na 2 auta.

Zasilanie gazowe.

System alarmowy połączony z firmą ochroniarską.

 

Ogród:

automatyczne 4 strefowe podlewanie wodą sterowane z budynku głównego,

oświetlenie ogrodu bezprzewodowe za pośrednictwem aplikacji HUE Philips,

 

 

ZASTOSOWANIA KONSTRUKCYJNO MATERIAŁOWE:

ławy fundamentowe betonowe, ściany murowane z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm, z izolacją termiczną ze styropianu o grubości 15 cm, tynk zewnętrzny cienkowarstwowy mineralny, 

ściany działowe z pustaków ceramicznych o grubości 12 cm, systemy kominowe Schiedel, stropy masywne gęstożebrowe, klatka schodowa żelbetowa, dach wielospadowy, o konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną Brass, ocieplony wełną mineralną o grubości 30 cm,

stolarka okienna PCV 3 szybowa z roletami zewnętrznymi centralnie sterowanymi -antywłamaniowymi,

stolarka drzwiowa drewniana, pełna wysokiej jakości, w zależności od funkcji pomieszczeń ściany malowane farbami bądź pokryte płytkami ceramicznymi wysokiej jakości lub tapetami, posadzki w zależności od funkcji pomieszczeń pokryte płytkami ceramicznymi wysokiej jakości, deską barlinecką, sufity podwieszane z oświetleniem ledowym bądź malowane farbami emulsyjnymi,

 

Drzwi wejściowe i segmentowa bram da garażu antywłamaniowe.

Kominek z zamkniętą komorą spalania. 

CENA NIERUCHOMOŚCI: 1 950 000 PLN

Wysoki standard
 

Lokalizacja
 

Moscienica, gmina Kórnik

3.png

Zobacz video:

bottom of page