top of page

Mamre

Ekskluzywny dom pośród morza spokoju.

 

Mamre to zaledwie 16 domów znajdujących się przy lini brzegowej Jeziora Kołczewo. Każdy wykonany w konstrukcji monolitycznego drewna świerkowego.

178 m2 wewnątrz i hektary panoramy za oknem. Przy dobrych wiatrach poczujesz zapach morza
o poranku. Nie usłyszysz co prawda szumu fal,
ale i turystów. Za to śpiew ptaków, szum liści
i zefir marszczący taflę jeziora.

Przy prywatnej strefie z pomostem znajdziesz sporo miejsca i na aktywny, i na leniwy wypoczynek. Ogrodzone zielenią osiedle będzie monitorowane i pielęgnowane przez ogrodnika.

 

Lokalizacja
 

Kołczewo to wieś na drodze między kurortami Międzyzdroje

i Międzywodzie 

Plan osiedla
 

2.jpg

Jeśli marzysz, by zamieszkać w ekskluzywnym domu pośród morza spokoju

i pięknych okoliczności przyrody, umiemy spełnić takie marzenia. Mamre to kilkanaście solidnych domów z litego drewna o powierzchni 178 m2, ustawionych pośród drzew przy prywatnej plaży nad jeziorem Kołczewo na wyspie Wolin. 
Z dala od miejskiego zgiełku człowiek ma zupełnie inne problemy: czy wypić kawę na tarasie czy na prywatnym pomoście, czy zrobić spacer do Amber Baltic Golf Club, czy rowerem podjechać na dziką nadmorską plażę, czy pływać, żeglować, łowić ryby?

Jeśli chcesz mieć takie dylematy, napisz, zadzwoń, albo odwiedź  biuro sprzedaży w Bałtyku w Poznaniu/ 1 piętro.

4.jpg

Termin realizacji: gotowe

Projekt: Marcin Sadowski

Inwestor: Udziałowcami Mamre są ludzie tworzący butikowy fundusz kapitałowy Garvest, budujący obiekty premium, Magdalena Bakker i Michał Włodarczyk oraz wybitny architekt Marcin Sadowski.

Wyłączna sprzedaż: ESTATE POINT

 

*Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

bottom of page