top of page


 
DOM
na sprzedaż lub wynajem
 

Poznań/

ul. Biegańskiego

Nietuzinkowy dom położony tuż przy rezerwacie przyrody Żurawiniec. Dom wolnostojący o powierzchni około 200 m² usytuowany na pięknie zagospodarowanej zielenią działce

o powierzchni 806 m² z wolnostojącym garażem o powierzchni

ok. 36 m² – mieszczącym 2 auta.

*powierzchnia domu poglądowa - wyliczona na podstawie projektu. Nie wykonano inwentaryzacji domu po wybudowaniu.

Projekt bez nazwy.png

Nietuzinkowy dom tuż przy rezerwacie przyrody Żurawiniec.

Bryła domu pochodzi z lat 70-tych. W 2002 roku nieruchomość przeszła gruntowny remont. Znany architekt z pracowni ADS dokonał przebudowy budynku nadając mu modernistycznego stylu. Elementy z lanego betonu oraz przeszklona wieża wykonana z profili aluminiowych firmy Schuco sprawiają, że budynek ma niepowtarzalny charakter. 

Łatwość dostosowania zarówno nieruchomości jak i działki sprawia, że będzie to świetnie rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego domu w bardzo dobrze zagospodarowanej części Poznania jak i miejsca pod reprezentatywną siedzibę firmy, gabinety lub biura.

 

Dom składa się z 2 poziomów - parteru oraz piętra. Układ został bardzo dobrze przemyślany dzięki czemu uzyskano regularne oraz komfortowe pomieszczenia.

Na parterze znajduje się doświetlona łazienka z prysznicem, oraz pomieszczenie gospodarcze wyposażone w piec gazowy. Mieści się także pokój, który wedle uznania można przeznaczyć pod sypialnię lub gabinet. Największą wizytówką domu jest salon z kuchnią, w którym wygospodarowano miejsce na część wypoczynkową oraz jadalnię.

W przeszklonej części kuchni wygospodarowano również miejsce na żywą roślinność (bambusy), która w połączeniu z naturalnym światłem wpadającym przez szklaną wieżę daje niesamowity efekt.

Z kuchni prowadzi wyjście na przepiękny ogród z automatycznym nawodnieniem o który regularnie dba ogrodnik. Wysoka roślinność dodaje intymności oraz izoluje od sąsiadów.

Na piętrze domu wygospodarowano 3 regularne sypialnie o powierzchniach - 15, 23 oraz 27 m², przestronną łazienkę wyposażoną w prysznic i wannę.
 

Propozycja

aranżacji biura.

 

Przedstawiona aranżacja zakłada możliwość utworzenia przestrzeni recepcyjnej oraz trzech pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 92 m², zapewniających 16 stanowisk pracy. Pozostałe dwa wydzielone pomieszczenia przeznaczono na gabinet oraz salę konferencyjną.

 

Rzuty domu

powierzchnie podane poglądowo na podstawie projektu domu.

 

Lokalizacja

​​

Nieruchomość położona jest przy ulicy Biegańskiego, która znajduje się na poznańskim Piątkowie - świetna lokalizacja tuż przy Rezerwacie Przyrody Żurawiniec oraz 2,5 km od Galerii Pestka.

Wokół niezbędna infrastruktra:

Żłobki
Przedszkola
Szkoły
Pływalnia miejska
Supermarkety
Gabinety lekarskie oraz kosmetologiczne

Do centrum Poznania mamy zaledwie 6,5 km oraz 1,5 km do trasy numer 92.

Biegańskiego 2ESTATE POINT Biegańskiego

Możliwy jest zakup lub wynajem nieruchomości.

 

Zapytaj o cenę.

*Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Basia Chruszcz .png
bottom of page